کد مطلب:
22 بهمن 1396،‏ 7:58:41
رئیس شورای شهر فردوس در گفتگو با فردوس برین

22 بهمن یعنی مردم ازنظام دینی و ارزشهای انقلاب و حمایت رهبری ذره ای دست نخواهند کشید/مسئولین باید در دیدگاه ونوع خدمتشان تغییر ایجاد نمایند

حضور پرشور مردم و انسجامی گسترده در شرایط فعلی برای تعدادی محدود از حامیان سرسپرده امریکا میتوانند پیامهای ارزشمند و کوبنده ای باشدکه ملت ما هرگز از نظام دینی و ارزشهای انقلاب و حمایت رهبری و خون شهدا و میثاقی که با امام و شهدا بسته اند حتی ذره ای دست نخواهند کشید و نمی کشند

به گزارش فردوس برین رئیس شورای شهر فردوس در گفتگو با خبرنگار فردوس برین عنوان کرد: انقلاب ایران اسلامی که نقطه عطفش 22بهمن 57 بود جلوه ی تمام عیاری بود از انسجام و وحدت و همدلی و حضوری سترگ برای خلق یک حماسه بزرگ وانقلابی که برای بنیان گزاری اش بهایی بس گرانبها پرداخت نمودیم و از سالها قبل با اهدافی والا برایش سرمایه گزاری شد بی تردید تفکر دینی و بینش عاشورایی و مدیریت و رهبری نیک اندیشانه و انقلابی حضرت امام در بروزش نقشی اساسی وبنیادی داشت.

مجید نقره دانی با اشاره به حضور منسجم ملت همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی 22 بهمن نیز گفت: امسال نیز به دلایل تقابل و عناد وامریکا و جبهه گیریهای واضح و نابخردانه ترامپ و توطئه های عربستان و امارت و تهدید برجام از جانب امریکا و اغتشاشات برنامه ریزی شده  ایادی بیگانه در دیماه و ضرورت همایشی بزرگ از حضور منسجم ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی میباید این راه پیمایی باشکوهی بی نظیر و یکپارچه و خروشان در جای جای سرزمین لاله ها برگزار شود تا مانند همیشه تا پاسخی کوبنده باشد برای تمام دسیسه ها و خصومتهای دشمن و جلوه ای از اطاعت و پیروی رهبر عزیز و معظم انقلاب باشد .

وی در ادامه تاکید کرد: حضور پرشور مردم و انسجامی گسترده  در شرایط فعلی  برای تعدادی محدود از حامیان سرسپرده امریکا میتوانند پیامهای ارزشمند و کوبنده ای باشدکه ملت ما هرگز از نظام دینی و ارزشهای انقلاب و حمایت رهبری و خون شهدا و میثاقی که با امام و شهدا بسته اند حتی ذره ای دست نخواهند کشید و نمی کشند.

رئیس شورای شهر فردوس در ادامه خاطرنشان کرد:گر چه شیطان بزرگ هرگز پیام مارا درک نکرده و نمیکند ولی انسجام باشکوه ملت در ۲۲ بهمن تضمینی بزرگ برای پاسداری و اقتدار سرزمین عزیزمان ایران خواهد بود و با فریاد انقلاب بار دیگر در دنیا طنین انداز میشود که ملت ما باتاسی  از حماسه بزرگ عاشورا و فرهنگ شهادت پای در این راه نهاده اند و کمبودها و محرومیتها و تحریمها هیچ خللی در پایداری و استقامت و اراده ی اهنین انها ایجاد نخواهد کرد.

نقره دانی با اشاره به اینکه مردم همچنان بر سرعهد وپیمان خود با شهدا هستند گفت: ملتیکه از خون خویش میگذرند و با شهادت و شهیدان پیمان بسته اند هرگز خودرا به دنیای هر چند سرشار از رفاه و اسایش پوشالی نمیفروشند.

وی اغتشاشات اخیر را دارای پیام های زیادی برای مسئولین دانست و گفت:گرچه اغتشاشات اخیر بیشتر تحت تاثیر دسیسه ها  بود ولی پیامی دیگری برای مسئولین نظام و دولت و تغییر در سیاستهای اتخاذ شده توسط مدیران چون اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی , کار بیشتر و خدمتی عالمانه , ایجاد اشتغال , فراهم نمودن تسهیلات ازدواج نسل جوان,  توزیع عادلانه اعتبارات, سرمایه گزاری مدبرانه,  پیشگیری از رانتها و اختلاسها و تبعیضها , مناطق محروم و خانواده های محروم هم داشت .


رئیس شورای شهر فردوس گفت: مسئولین باور کنند که این مردم تا کنون پا به پای انقلاب در همه ی بحرانها حضور داشته اند باید به نیازهایشان  به پیامشان  به فرهنگشان به هنرشان و تفکرشان احترام گذاشت وبا همه ی اینها راه ضد انقلاب از راه انها جداست و هرگز پشت نظام و انقلابشان را خالی نمیکنند و باهیچ کس هم عهد اخوت نبسته اند و از سیاست زدگی و جناح بازی و باندها و مافیای قدوت و ثروت خسته شده اند مردم را ولی نعمت خویش بدانند و به شایستگی مدیریت نمایند نه اینکه ریاست نمایند.

 

نقره دانی با اشاره به اینکه مسئولین هم باید در دیدگاهشان  تفکرشان  در نوع خدمتشان تغییر ایجاد نمایند گفت:مسئولین باید مایه های اول انقلاب و ایثار و فداکاری را دوباره احیا کنند باید زندگی اشرافی را کنار بگذارند و خودرا از مردم جدا ندانند و از حقوقهای نجومی و حاشیه امنیت خودبافته فاصله بگیرندباید خدمات مسئولین میدانی تر شود و ارزشهای انقلاب دوباره  سرلوحه قرار گیرد.

وی ادامه داد: باید قبل از اینکه اعتراضات به انحراف اغتشاش مبدل شود حرف شان شنیده شود و باور کنیم که اقتصاد ما انحصاری و بیمارست و حقوق و حق الزحمه ی این مردم متناسب با تورم جهانی تامین نمیشود باید باور کرد که جامعه ی معلم  و هنر و ورزش باید دیده شوند و رفاه متعلق به یک عده ی خاص نیست بین مردم فرقی نباید گذاشت.

رئیس شورای شهر فردوس در پایان تاکید کرد:اگر توزیع ثروت از بالا به پایین عادلانه و منصفانه باشد دیگر نیازی به این همه فریاد و رابطه های کاذب و خرید کادو و رشوه و دلالی نیست
هر کسی اگر وظیفه اش را بخوبی انجام دهد و در جایگاه خودش کار نماید مشکلات خودبخود حل میشودباید به زیرساختها و اموزش و علم و اموزش و پرورش بها داد.

برچسب‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
21 بهمن 1396،‏ 16:09:50
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس

با حضوری باشکوه در 22 بهمن کاخ آمال و آرزوهای شیطانی استکبارو صهیونیسم جهانی را ویران می کنیم

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس در گفتگو با فردوس برین برای دعوت مردم برای حضوری باشکوه در 22 بهمن بیانیه ای را صادر کرد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های فردوس در گفتگو با فردوس برین برای دعوت مردم برای حضوری باشکوه در 22 بهمن بیانیه ای را صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

"وَنُريدُ أنْ نَمُنّ عَلَي الّذينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الارْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أئمّْة وَنَجْعَلَهُمُ الْوارِثينَ" (قصص/5)

در 22 بهمن ماه به نمایندگی از امت آزادیخواه جهان گرد هم جمع خواهیم شد تا نشان دهیم شعله های وجودمان که از فریاد حق طلبی سال 42 به دم مسیحایی امام خمینی(ره) افروخته شد و سپس در بهمن 57 با اتحاد و یکدلی مردم به انفجار نور بدل گشت و چراغ راهی شد برای سایر منادیان آزادی و استکبارستیزی, هنوز هم روشنگر و گرمابخش وجود مستضعفین است مستضعفینی که منتظر فرمان و نشانه ای از رهبرشان هستند تا وارثان زمین گردند و در این راه هیچ شک و تردید یا ترس و واهمه ای از افترا شنیدن و بد نام گشتن از تهدید و تحریم شدن و از جان بازی و جان باختن ندارند.

ملت غیور عدالت خواه و ولایتمدار ایران اسلامی در 22 بهمن سال 57 به ندای حق طلبی فرزندی از سلاله پاک ائمه معصومین علیهم السلام لبیک گفته و در قیامی عاشورایی ضمن برچیدن بساط ظلم و جور, بر ویرانه های مستکبر و مزدور شیطان بزرگ تنها نظام اسلامی واقعی را با هدف زمینه سازی ظهور بقیه الله الاعظم (عج) بر پا داشت.

در حالی که استکبار و صهیونیسم جهانی در خیال خام و رویای سکولاریزه کردن جهان و اعلام نظم نوین جهانی به سر می برد این پیروزی عظیم الهی کاخ آمال و آرزوهای شیطانی آنها را فرو ریخت و حضرت امام(ره) که امتداد این حرکت را به تمامی مستضعفین جهان وعده داده بود امروز به واقعیتی انکارناپذیر تبدیل شده است.

همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی بزرگ مردم مسلمان ایران, ملت های مسلمان در سرتاسر گیتی هر روز با امید بیشتر علیه حکومت های مرتجع و مستکبر قیام کرده و با پیروی از انقلاب اسلامی ایران کاخ مستکبران را به لرزه انداخته اند و امروز فریاد عدالت خواهی از اقصی نقاط دنیا به گوش می رسد البته صهیونیزم جهانی برای به تاخیر انداختن نابودی خود بار دیگر با سواستفاده از جهل عده ای به ظاهر مسلمان آخرین امیدهایش را در فتنه در جوامع اسلامی دنبال می کند و با حمایت از عده ای جنایتکار وحشی اتحاد مسلمین جهان را نشانه گرفته است.

در این میان ایران اسلامی با رهبری عالم فرزانه با اقتدار بر قله های سعادت و عزت تکیه کرده و به حرکت خود ادامه می دهد و امیدوار است مسلمین جهان بار دیگر با بصیرت افزایی و حفظ اتحاد از این فتنه ها نیز عبور نموده و در جهت رسیدن به وعده بزرگ الهی که همانا پیروزی مستضعفین بر مستکبرین و ظهور پیشوای صالحین حضرت صاحب الزمان(عج) است اهتمام ورزند.

در پایان ما دانشگاهیان شهرستان فردوس ضمن تبریک طلیعه سی و نهمین بهار عزت و ازادی به ملت ایران و گرامیداشت یاد و خاطره و ارمان های متعالی حضرت امام  خمینی و شهیدان والامقام انقلاب با دعوت از اقشار و احاد مختلف مردم برای شرکت پرشور و با نشاط در راهپیمایی 22 بهمن ماه اعلام میداریم ملت ایران در 22 بهمن امسال نشان خواهد داد بر خلاف آرزوی ضد انقلاب و رویاهای شیطانی جبهه استکبار و سلطه پیشتازی گفتمان انقلاب اسلامی در عرصه تحولات راهبردی در مقیاس منطقه ای و فرامنطقه ای را همچنان واقعیت مسلم و انکارپذیر تاریخ معاصر قرار خواهد داد و با نصب العین قرار دادن منویات و رهنمودهای مقام عظمای ولایت حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) تهدیدات دشمن را در حوزه های مختلف به فرصت های راهبردی برای پیشبرد اهداف و ارمان های بلند خود تبدیل می کند.
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
21 بهمن 1396،‏ 15:55:16
در نهمین روز از دهه مبارک فجر

افتتاح 5 طرح عمرانی خدماتی با بیش از یک میلیارد تومان در فردوس

در نهمین روز از دهه مبارک فجر 5 طرح عمرانی خدمانی با بیش از یک میلیارد تومان در فردوس افتتاح شد.

به گزارش فردوس برین مسئولان اجرايي فردوس در نهمین روز از پروژه های  دهه فجر طرح ترافیکی و ساماندهی تقاطع خیابان قرهنگ و رسالت را با اعتبار ۱۳۵ میلیون تومان افتتاح کردند.

همچنین امروز مجموعه ورزشی ساحلی امام رضا در محل استادیوم شهید درخشان با مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و هزینه ۶۰ میلیون تومان افتتاح شد.

مسئولان شهرستان فردوس پس از آن ساختمان پزشکان فارابی را باهزینه ۹۰۰ میلیون تومان در ۳ طبقه با زیر بنا ۶۳۵متر و ظرفیت 10مطب  پزشکان با استانداردکامل افتتاح نمودند.

در نهمین روز از دهه فجر طرح بازیافت ضایعات شهری و جداسازی زباله از مبدا پس از دوسال پیگیری با دو شعبه ثابت و سیار و اشتغال زایی ۱۱نفر به صورت مستقیم با اعتبار و سرمایه ۲۳۳ میلیون تومان آغاز شد.

همچنین امروز کارگاه اکسیر هنر با هدف تولید آثار فاخر هنری با هزینه ۲۰ میلیون تومام افتتاح شد.

برچسب‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
17 بهمن 1396،‏ 17:54:57
در طی ششمین روز از دهه فجر صورت گرفت

افتتاح 4 طرح با اعتبار بیش از2 میلیارد تومان در فردوس+عکس

در طی ششمین روز از دهه فجر 4 طرح با اعتبار بیش از 2 میلیارد تومان در فردوس افتتاح شد.

به گزارش فردوس برین صبح امروز مسئولان اجرایی شهرستان فردوس یک باب مسکن مددجویی کمیته امداد به نمایندگی از 15 واحد شهری و روستایی با اعتبار 742 میلیون تومان افتتاح کردند.

همچنین امروز 2 طرح کشاورزی  با عناوین بهره برداری از سه طرح آبیاری کم فشار به مساحت 125 هکتار با اعتبار 347 میلیون تومان و همچنین افتتاح یک واحد پرورش شترمرغ گوشتی با ظرفیت دوهزار قطعه و با  اعتبار 420 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

لازم به ذکر است همچنین امروز طرح بیابان زدایی و نهال کاری به مساحت 285 هکتار و اعتبار 585 میلیون تومان نیزبهره برداری شد.

یب

 

س

 

خهع

 

خهع

 

عغ

 

ث5ف

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
15 بهمن 1396،‏ 16:42:41
معاون عمرانی استاندارخراسان جنوبی

باغشهر اسلامیه ازجمله باغشهر های نمونه کشوری است/حاشیه سازی فرصت خدمت را از انسان میگیرد

مهندس علوی باغشهر اسلامیه را از باغشهرهای نمونه کشور دانست وگفت : تلاش خواهیم کردتا به لحاظ گردشگری و اقامت گاه های بوم گردی این باغشهر بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا ازاین طریق بتوانیم اشتغال بیشتری را ایجاد کنیم .

به گزارش فردوس برین معاون عمرانی استاندارخراسان جنوبی در افتتاحیه پروژه آسفالت معابرباغشهر اسلامیه ، خدامحوری ، برنامه محوری و مردم محوری را لازمه بخش های مدیریتی دانست وگفت : باید با توکل به خداوند وهماهنگی های بین بخشی کارها را به پیش ببریم .

مهندس علوی باغشهر اسلامیه را از باغشهرهای نمونه کشور دانست وگفت : تلاش خواهیم کردتا به لحاظ گردشگری و اقامت گاه های بوم گردی این باغشهر بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا ازاین طریق بتوانیم اشتغال بیشتری را ایجاد کنیم .

وی افزود بافت فرسوه باغشهر اسلامیه نیز باید دردستور کار قرارگیرد.

 مهندس مصطفی غلامی معاون شهرداری باغشهر اسلامیه درتوضیح پروژه ، سطح معابر باغشهر اسلامیه را 613هزارمترمربع ذکر کرد وگفت : ازاین میزان 200هزارمتر زیرسازی وآسفالت شده و 250 هزار متر همچنان فرسوده است .

وی توجه ویژه مسئولین را به باغشهر اسلامیه به عنوان تنها باغشهر استان خواستار شد وگفت درصورتیکه زیرساخت های گردشگری در  باغشهر اسلامیه فراهم شود ومورد توجه قرار گیرد با توجه به حجم مسافرانی زیادی که سالانه بیش از 7میلیون مسافر وزائر از استانهای جنوبی عازم مشهد الرضا(ع) وبالعکس هستند شاهد حضورگردشگران زیادی درباغشهراسلامیه با ماندگاری مدت زمان بالا خواهیم بود.

مجید نقره دانی رئیس اورژانس فردوس و رئیس شورای اسلامی شهر فردوس درمراسم افتتاحیه پایگاه اورژانس جاده ای برون طی سخنانی ،خواستار توجه به اهالی روستای برون شد وگفت : اگر بخواهیم مهاجرت را به معنای واقعی کنترل کنیم
می بایست به داد اهالی اینگونه روستاها برسیم .

وی گفت : درشهرستان فردوس 6 پایگاه اورژانس فعال داریم و امیدواریم هفتمین پایگاه را نیز درروستای مهوید تاپایان سال به بهره برداری برسانیم .وی هزینه احداث ساختمان اورژانس روستای برون را 70میلیون تومان اعلام کرد و گفت : توانسته ایم باهمکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند واورژانس استان این پایگاه را به آمبولانس و تجهیزات لازم مجهز کنیم .

نقردانی افزود دریکسال گذشته 5000 مإموریت اورژانسی داشته ایم که 1200 مأموریت مربوط به جاده پر تردد برون( مسیر فردوس – مشهد) بوده است .

معاون استاندارنیز درمراسم افتتاح ساختمان اورژانس جاده ای روستای برون گفت : دولت تدبیر وامید تحت فشارهای زیادی است که بخشی از این فشارها به ایادی غرب بر میگردد و بخشی از فشارها هم قطعا داخلی است .

مهندس علوی افزود نباید درکارهایمان به دنبال حاشیه سازی باشیم چرا که حاشیه سازی ها فرصت خدمت را از انسان می گیرد و بایستی همه باهم همچنانکه دریک کشتی سوارهستیم راه تعالی را با همکاری همه جانبه درپیش بگیریم .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
15 بهمن 1396،‏ 13:13:47
گزارش تصویری

چهارمین روز از دهه فجر در فردوس و افتتاح 6 طرح عمرانی

صبح امروز شهرستان فردوس میزبان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بود که در این روز چندین پروژه با اعتباری بیش از 4 میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش فردوس برین صبح امروز شهرستان فردوس میزبان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بود که در این روز چندین پروژه با اعتباری بیش از 4 میلیارد تومان افتتاح شد.

شی

 

هع

 

نا

 

خهع

 

نا

 

تنل

 

نغعل

 

بل

 

ال

مت

ل

لاب

نتا

ولا

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
15 بهمن 1396،‏ 11:05:32
در طی چهارمین روز از دهه فجر

افتتاح 6 طرح عمرانی با اعتباری بیش از 4 میلیارد تومان در فردوس

در طی چهارمین روز از دهه فجر در فردوس 6 طرح عمرانی با اعتباری بیش از 4 میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش فردوس برین صبح امروز شهرستان فردوس میزبان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بود.

مسئولان اجرایی شهرستان فردوس با همراهی سید مجتبی علوی مقدم معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری پس ادای احترام به مقام شامخ شهیدان به سراغ افتتاح پروژه های شهرداری فردوس با عناوین اصلاح ، بهسازی وروکش آسفالت معابر سطح شهرواحداث و تجهیز ایستگاه پمپاژ شماره دو آب فضای سبزبا اعتبار یک میلیارد و 480 میلیون تومان رفتند.

همچنین امروز مسئولان اجرایی فردوس و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با افتتاح 20هزارمترمربع از معابر شهر اسلامیه با اعتبار 500 میلیون تومان میهمان مردم اسلامیه شدند.

در چهارمین روز از دهه فجر پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای روستای برون با اعتبار 130 میلیون تومان, اقامتگاه بوم گردی در باغستان با یک میلیارد و 200 میلیون تومان و همچنین سیستم گرمایشی 10 مدرسه روستایی با اعتبار 700 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

همچنین امروز در حاشیه برنامه های افتتاحی دهه فجر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به همراه فرماندار رئیس و اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان اجرایی ازساختمان اورژانس شهید چمران و بافت تاریخی روستای برون نیز بازدید به عمل آوردند.

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
14 بهمن 1396،‏ 17:53:35
رئیس اداره فرهنگ وارشاد فردوس خبرداد

استاد برجسته قرآن شهرستان فردوس به همایش هم اندیشی اساتید قرآن کشور دعوت شد

رئیس اداره فرهنگ وارشاد فردوس از استاد برجسته قرآن شهرستان فردوس به همایش هم اندیشی اساتید قرآن کشور دعوت شد.

 کاظم ایمان طلب در گفتگو با فردوس برین رییس اداره فرهنگ وارشاد فردوس ضمن تبریک به استاد محسن سکندری مقدم از حضور دانش آموز نوجوان قرآنی ( مصطفی دهقان ) در مرحله نهایی طرح قرآنی اسوه خبرداد.

ایمان طلب درادامه گفت: طرح قرآنی اسوه دردومین سال خود و مربوط به حوزه قرآن و عترت می باشد که در راستای این طرح ، قاریان نوجوان برجسته کشوری به همراه اساتیدشان در تهران حضور می یابند و در کارگاههای تخصصی و نشست های تخصصی که با حضور اساتید بین المللی برگزار می شود شرکت می نمایند.

ایمان طلب درادامه گفت : از استان خراسان جنوبی فقط استاد محسن سکندری مقدم به این همایش دعوت شده است, سکندری مقدم در بیست سال پیش در سالهای دهه 70 از موسسان انجمن قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و از اساتید به نام این عرصه در سطح خراسان بزرگ به شمار می رود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
13 بهمن 1396،‏ 14:23:40
امام جمعه فردوس

مردم و مسئولان در راه حفظ انقلاب باید مقاومت کنند/سبک زندگی فاطمی را به الگویی عملی تبدیل کنیم

۳۹سال مصیبت دیدیم و فتنه ها جنگ ها وتوطئه های زیاد دشمن را پشت سر گذاشتیم وهمه مردم و مسئولان بایددر راه حفظ این انقلاب مقاومت کنند.

به گزارش فردوس برین, امام جمعه فردوس درخطبه های نماز جمعه این هفته در بین مردم نماز گزار عنوان کرد: یکی از صفات مهم متقین پاکدستی وحلال خور بودن آن هاست چرا که مال حرام رشدی ندارد واگر داشته باشد هم برکتی در رزق وروزی آن نخواهد داشت.

بابایی گفت: اگر انسان لقمه حلال خورده باشد می تواند در جلب رضایت خداوند موفق باشد حلال خوری انسان را دین داری کمک می کند.

وی در ادامه با اشاره به ایام فاطمیه گفت: زندگی حضرت زهرا باید برای ما الگویی عملی باشد نه اینکه تنها در حد شعار باشد باید از زندگی ایشان درس بگیریم وحداقل در زندگی خود پیاده کنیم و شبیه شویم.

امام جمعه فردوس در خصوص مقام حضرت زهر ا نیز گفت: تنها زن معصوم در عالم حضرت فاطمه است زنان فرهیخته وپاکدامنی داریم مانند مریم و آسیه اما تنها زن معصوم حضرت فاطمه است.

وی ضمن گرامیداشت دهه فجر نیز گفت: ۳۹سال مصیبت دیدیم و فتنه ها جنگ ها وتوطئه های زیاد دشمن را پشت سر گذاشتیم وهمه مردم و مسئولان بایددر راه حفظ این انقلاب مقاومت کنند.

بابایی  در ادامه ناامیدی از نسل جوان .خسته شدن مردم از وضعیت اقتصادو سیاه نمایی را از جمله تبلیغات سوء دشمن دانست وگفت: مردم هیچگاه خسته نشده اند وهمین مردم هستند که در ۲۲بهمن و ۹ دی همیشه همه چیز را به دشمن ثابت کرده اند بزرگترین گناه اکنون  ناامید کردن مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی همچنین در ادامه با اشاره به روز فن آوری فضایی نیز گفت: ایران در ردیف ۹ کشور پیشرفته صنعتی قرارگرفته است وتوانسته تا با سوخت جامد ماهواره ای به آسمان پرتاب کند که این برای دشمن غیر قابل باور بود.

امام جمعه فردوس در ادامه خاطر نشان کرد: آمریکا باز در نقشه ای جدید اذعان داشته است که موشکی از سمت یمن به عربستان پرتاب شده ساخت ایران است واین ضد حقوق بشر است باید به آمریکا گفت آیا شما که اکنون ۲۰ میلیون یمنی را زیر خط فقر قرارداده اید وبارها جنایات زیادی را انجام داده اید آیا این ضد حقوق بشر نیست.

وی در ادامه با اشاره به طوماری که پرستاران پزشکان بیمارستان آموزشی و درمانی حضرت رسول تهیه کرده اند از مسئولان خواست تا هرچه زودتر به فکر ایجاد زیرگذر ویا راه دیگری برای بیمارستان حضرت رسول باشند تا از تصادفات بسیاری جلوگیری شود.

امام جمعه فردوس همچنین از مردم خواست تا از قشم وکیش اجناس خارجی تهیه نکنند و در منازل به فروش برسانند چرا که این کار خدمت به بیگانه است .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد مطلب:
11 بهمن 1396،‏ 13:54:15

حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدا+ تصاویر


رهبرانقلاب اسلامی در آستانه ایام‌الله دهه‌ی فجر، در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی و گلزار شهدا حضور یافتند.

به گزارش فردوس برین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبرانقلاب اسلامی سحرگاه امروز و‌ در آستانه ایام‌الله دهه‌ی فجر، در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی و گلزار شهدا حضور یافتند.

نت

م

اه

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها