کد مطلب: 13743
21 فروردین 1397،‏ 11:40:36
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس:

۴ هزار تن آرد در مناطق عشایری شهرستان فردوس توزیع شد


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس از توزیع بیش از چهار هزار تن آرد در مناطق عشایری و روستایی این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: طی سال گذشته بیش از چهار هزار و ۱۴۲ تن آرد در سه بخش شهری، روستایی و عشایری شهرستان فردوس توزیع شده است.

وی ادامه داد: از این میزان سه هزار و ۶۷ تن تن در حوزه شهری، ۷۳۹ تن در حوزه روستایی و ۳۳۶ تن در حوزه عشایری توزیع شده است.

صادقی با بیان اینکه میانگین جذب و توزیع سهمیه آرد در این بخش ها توسط عاملین توزیع ۹۷ درصد است، گفت: در حال حاضر ۵۵ واحد نانوایی در سطح شهرستان فعال است.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۴۱ نانوایی سهمیه بگیر و ۱۴ نانوایی آزاد پز هستند، گفت: همچنین ۴۱ نانوایی در مناطق شهری و ۱۴ نانوایی در مناطق روستایی فعالیت دارند.

صادقی اظهار کرد: عمده نظارت های لازم در این بخش به صورت برگزاری گشت های مشترک توسط کمیته کنترل کیفیت آرد و نان و بازرسی های موردی انجام می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس ادامه داد: طی سال گذشته، ۲۴ گشت مشترک و ۳۵۰ مورد بازرسی از حوزه آرد و نان شهرستان انجام شده است.

وی بیان کرد: در این راستا ۱۱ فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیون و ۹۸ هزار و ۷۵۰ ریال در حوزه آرد و نان تنظیم و جهت سیر مراحل قانونی و رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها