کد مطلب: 13635
20 بهمن 1396،‏ 14:41:26
امام جمعه فردوس

معنای قدرشناسی از انقلاب یعنی یک حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

قدر شناسی از انقلاب زمانی معنا پیدا میکند که مردم در صحنه هایی که انقلاب از ما انتظار داردحضور یابند وبرای همین مردم در ۲۲ بهمن در خانه نمانند وهمه هرچه باشکوه تر در راهپیمایی مانند هرسال شرکت کنند.

به گزارش فردوس برین امام جمعه فردوس در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز در جمع مردم عنوان کرد: اگر می خواهیم شکر نعمت ها را به جا آوریم باید نعمت ها را در حرام استفاده نکنیم  واگر انسان می خواهد تا نعمت ها بر انسان سراریز شودباید شکر نعمت را همچنان به جا آورد.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی همچنین گفت: کسانی می توانند قدر انقلاب را بدانند که درک کنند که ایران در قبل از انقلاب در آن خبری از جهاد ولایت دیانت و روحانیت نبود اما بعد از انقلاب مردم عزت یافتند وجهاد شهادت ولایت و روحانیت معنا پیدا کرد.

وی همچنین گفت: قدر شناسی از انقلاب زمانی معنا پیدا میکند که مردم در صحنه هایی که انقلاب از ما انتظار داردحضور یابند وبرای همین مردم در ۲۲ بهمن در خانه نمانند وهمه هرچه باشکوه تر در راهپیمایی مانند هرسال شرکت کنند.

وی همچنین گفت: ۲۲ بهمن امسال از همیشه مهم تر است ومطمئن باشیم حضور باشکوه مان در راه پیمایی موجب خشنودی دل امام زمان و رهبری خواهد شد.

امام جمعه فردوس در ادامه با اشاره به سخنان رهبری گفت: مردم از فساد و تبعیض همچنان گله مندند اما مشکلات را تحمل می کنند .

وی از میزبانی ۲ شهید گمنام در اواخر بهمن ماه  خبر داد وگفت: مردم هرچه باشکوه تر به استقبال این شهدا بیایند این شهدای گمنام در باغستان دفن خواهد شد.

وی ازرقابت ۲۶ تیم کانون مساجد در دهه فجر امسال خبر داد وگفت: ورزش موجب حال خوب فرزندانمان می شود و خیران تا می توانند در امر ورزش نیز باید وقف کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها