کد مطلب: 13498
22 آذر 1396،‏ 17:16:21
رئیس اداره ثبت احوال فردوس خبرداد

کاهش 20 درصدی طلاق نسبت به سال گذشته در فردوس

درمقایسه با هشت ماهه اول سال ۹۵ میزان ولادت ۸۷/. افزایش، فوتی ۴/۴۴ افزایش ، ازدواج ۹/۷۲ افزایش و ۲۰/۶۳- در بحث طلاق نسبت به مقایسه سال گذشته کاهش داشته ایم .

 به گزارش فردوس برین رئیس اداره ثبت احوال شهرستان فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: بیشترین نام مورد استفاده در ۶ماهه اول سال؛ ابوالفضل و فاطمه که به ترتیب ۱۵ و ۱۴ مورد بوده است .

عابدین زاده در ادامه درخصوص میزان وفات ولادت ازدواج و طلاق گفت: تعداد ولادت،فوت،ازدواج و طلاق شهرستان در هشت ماهه اول سال۹۶ به ترتیب: ۶۹۳ ، ۱۴۱ ، ۲۷۱  و ۵۰ مورد بوده است .

وی در ادامه تاکید کرد:درمقایسه با هشت ماهه اول سال ۹۵ میزان ولادت ۸۷/. افزایش، فوتی ۴/۴۴ افزایش ، ازدواج ۹/۷۲ افزایش و ۲۰/۶۳- در بحث طلاق نسبت به مقایسه سال گذشته کاهش داشته ایم .

رئیس اداره ثبت احوال فردوس در پایان خاطرنشان کرد: در پایان ضمن بیان اینکه تعداد درخواست‌های کارت هوشمند ملی با عنایت به آمار ارائه شده در ۵ماهه امسال ۲۶درصد ، در ۶ماهه ۳۳ درصد و در ۷ماهه این آمار به ۳۵ درصد افزایش یافته است گفت : با تشویق شهروندان برای تعویض کارت های ملی و تبدیل به کارت هوشمند و بهره‌گیری از همه امکانات موجود برای تسهیل این امر که درصد مراجعه در مقایسه با سایر شهرستان‌های استان پایین‌تر است نیازمند مشارکت هرچه بیشتر همشهریان محترم می‌باشد .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها