کد مطلب: 13492
20 آذر 1396،‏ 10:11:09
رئیس شورای شهر فردوس خبرداد

انتخاب عضو شورای شهر فردوس به عنوان نماینده شورای استان در شورای عالی استانها

رئیس شورای شهر فردوس از انتخاب عضو شورای شهر فردوس به عنوان نماینده شورای استان در شورای عالی استانها خبرداد.

مجید نقره دانی رئیس شورای شهر فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: در مرحله دوم  برگزاری انتخابات شورای استان  ، عضو شورای شهر فردوس و نماینده این شهرستان در شورای استان ، توانست با کسب اکثریت آرا ، به عنوان نماینده شورای استان ، به شورای عالی استانها ، راه یابد .

نقره دانی در ادامه گفت: در این مرحله ، چهار نفر از شهرستانهای فردوس ، بیرجند ، سرایان و نهبندان  برای عضویت در شورای عالی استانها ، کاندید بودند که با انصراف نماینده نهبندان و سرایان از ادامه کاندیداتوری ، رای گیری با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و اعضای شورای استان ، انجام و آقای حسین اکبری با کسب اکثریت آرا از نماینده بیرجند پیشی گرفت و به شورای عالی کشور راه یافت .

وی در پایان تاکید کرد: لازم به ذکر است که بر اساس قانون ، دو نفر از شورای استان به شورای عالی استانهای کشور ، راه می یابند که از استان خراسان جنوبی طی دو مرحله رای گیری ، آقایان امینی از طبس و اکبری از فردوس به شورای عالی کشور راه یافتند .

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها