کد مطلب: 13482
14 آذر 1396،‏ 11:22:52
رئیس اداره گاز شهرستان فردوس

بهره مندی 3000 خانواده روستایی از نعمت گاز طبیعی در فردوس/ صرفه جویی ارزی از جمله فوایدگازطبیعی است

رئیس اداره گاز شهرستان فردوس تعداد روستاههای گاز دار فردوس در حال حاضر 11 روستا وتعداد مشترکین فردوس حدود12000واسلامیه 2800وروستایی 3000 خانوار عنوان کرد.

  رئیس اداره گاز شهرستان فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد:هم اکنون دو ایستگاهcgs(تقلیل فشار گاز) گاز فردوس را تامین می کنند همچنین شهرستان فردوس دارای 3ایستگاه گاز CNG است که دو تا در فردوس ویکی در اسلامیه می باشد.

عباس پاکدل در ادامه با اشاره به فواید گاز طبیعی در فردوس گفت:  صرفه جویی در هزینه , کاهش آلودگی محیط زیست از جمله فواید گاز طبیعی است و با توجه به اینکه ایران مخازن عظیم گازی دارد با جایگزینی سوخت گازطبیعی با بنزین  واردات بنزین به شدت کاهش می یابد که صرفه جویی ارزی زیادی به همراه دارد و این خود در راستای اقتصاد مقاومتی می باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین با جایگزینی سوخت فسیلی صنایع و نیروگاه با گاز طبیعی علاوه بر صرفه جویی انرژی باعث کاهش الودگی هوای شهرهای بزرگ می گردد گاز طبیعی بخاطر همیشه در دسترس بودن و پاک بودن و ارزان بودن به تولید داخلی کمک شایانی کرده است .

رئیس اداره گاز شهرستان فردوس تعداد روستاههای گاز دار فردوس در حال حاضر 11 روستا وتعداد مشترکین فردوس حدود12000واسلامیه 2800وروستایی 3000 خانوار عنوان کرد.

پاکدل با توجه به فرارسیدن فصل سرد سال و افزایش آمار تلفات ناشی از نشت مونو کسید کربن گفت: مردم عزیز فردوس به یاد داشته باشند تا هنگام راه اندازی بخاری های خودحتما مسیر دود کش ها بازدید واز باز بودن آن اطمینان حاصل کنند و همچنین با رعایت دمای رفاه اتاق که بین 18 تا 21 می باشد در مصرف انرژی صرفه جویی کنند تا امسال را بتوانیم گاز پایدار را به همه مناطق برسانیم.

وی همچنین گفت:در خصوص صرفه جویی انرژی استفاده از لباس مناسب در خانه و استفاده از پنجره های دو جداره و عایق کردن لوله های موتور خانه ها توصیه می گردد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها