کد مطلب: 13462
10 آذر 1396،‏ 14:45:33
امام جمعه موقت فردوس

گزارش صد روزه رئیس جمهورنشان دهنده واقعیت ها نبود/نمایندگان سیاسی باشندنه سیاست زده

امام جمعه موقت فردوس در خصوص گزارش ۱۰۰ روز ه رئیس جمهور گفت: گزارش باید به گونه ای باشد تا مردم سطح پایین جامعه دیده شونداما گزارش رئیس جمهور اینطورنبو د و واقعیت ها راگزارش نداد وبیکاری ورکود همچنان ادامه دارد.

به گزارش فردوس برین امام جمعه موقت فردوس در خطبه های نماز جمعه ظهر امروزگفت: پیامبراکرم (ص) وپیروانش کانون شدت وغلظت دربرابر دشمن انداما با خودشان ودربین خودشان مهربانند.

حجت الاسلام والمسلمین شهریاری در ادامه گفت: وهابی ها دقیقا نکته مقابل پیامبراسلام هستند و خوشحالی مسلمانان زمانی است  که آنهایی که ادعای اسلام دارند ولی به آن عمل نمیکنند ریشه آنان کنده شود .

وی خاطرنشان کرد: شیعه و سنی بدانند که اگر می خواهیم دشمن را از سر راه برداریم باید ید واحد باشیم تا هیچکس نتواند در برابراسلام وکشورهای اسلامی قد علم کند.

امام جمعه موقت فردوس همچنین تاکید کرد: رفع اختلافات و درگیری هاباید در راس امور باشد دشمن اسلام صهیونیست و نظام سلطه است که در راس این ها آمریکا و اسرائیل وجود دارد و شدت و غلظت در برابراین ها تنها با اتحاد رخ ‎‏‎‌‌‌‌‎‏‎‌‌‌‌‌‎‏میدهد.

شهریاری در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس گفت: در تمام اسلام بایدسیاست و دیانت یکی  باشد افراد باید سیاسی باشند اما سیاست زده نه.اما متاسفانه برخی از نمایندگان مجلس که سر سفره امنیت نظام نشسته اند زیر نامه تقدیر از سردار سلیمانی را امضا نمی کنند.

نماز

وی با اشاره به روز قانون اساسی و تصویب آن گفت: قانون اساسی عالی ترین سند حقوقی یک کشور است و تخلف ازقانون به تصریح مراجع نظام حرام است.

شهریاری با اشاره به روز جهانی معلولین  از مسئولین خواست تا در باره این قشر هرچه خدمات مابقی افراد می گیرند برای معلولین نیز همانطور باشد.

وی با اشاره به روز دانشجو نیز گفت: بصیرت وآگاهی ٬ آرمان گرایی٬ ومعنویت سه ویژگی یک دانشجوست و آرمان گرایی یعنی دانشجو بتواند کشورش را به جایی برساند که دشمن نمیخواهد؛ دانشجویی که با معنویت گره خورده است راه را گم نمیکند.

امام جمعه موقت فردوس در خصوص گزارش ۱۰۰ روز ه رئیس جمهور گفت: گزارش باید به گونه ای باشد تا مردم سطح پایین جامعه  دیده شونداما گزارش رئیس جمهور اینطورنبو د و واقعیت ها راگزارش نداد وبیکاری ورکود همچنان ادامه دارد.

وی گفت: ۱۸ ماه از حصرخانگی شیخ عیسی قاسم می گذرد این حبس و ندادن خدمات آتش زیرخاکستر مردم را زنده خواهدکردو آن وقت است که دیگر آل سعود نخواهدماند.

شهریاری ضمن تقدیر تشکر از شهرداروشورای شهربه خاطر جشن بزرگ روز فردوس  از آنان خواست تا در جشن های آینده فرهنگ ها ناب و خوب فردوس مانند حجاب کامل بانوان بزرگان و شخصیت های عالم فردوس رابزرگتر کنند.

نماز

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها