کد مطلب: 13458
5 آذر 1396،‏ 8:47:54
امام جمعه فردوس در یادوراه شهدای دانش آموز

حضورمردم در صحنه با رهبری انقلابی رمز پیروزی انقلاب است

حجت الاسلام والمسلمین بابایی رمز پیروزی یک انقلاب را حضورمردم و رهبری انقلابی عنوان کرد.

به گزارش فردوس برین شامگاه امروز امام جمعه فردوس در یادواره شهدای دانش آموز فردوس به یاد شهید دانش آموزمحمود ناظری عنوان کرد: باید افتخار کنیم که بسیجی هستیم زیرا امام فرمود که افتخارم این است که بسیجی هستم.
حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه گفت: هزینه زیادی برای انقلاب داده ایم وامنیت کشورمان را مدیون خون شهدا هستیم و امذور اگر در مدرسه ها حجاب و نماز هست به برکت خون همین شهداست.

وی بسیج را ابتکارامام دانست و گفت: امروز بسیج به برکت نفس گرم امام (ره) در عراق و سوریه با نام حشد الشعبی برقرار شده است.

امام جمعه فردوس در ادامه خاطر نشان کرد: هنر امام این بوده است که توانسته جوانان را جذب کند وبر قلب جوان ونوجوان ما مسلط شود وهمین موجب شد تا امروز جوانانی که نمیدانستند جنگ وجبهه چیست افنخار بیافرینندوما ۵۶ هزارشهید دانش آموزداریم.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی رمز پیروزی یک انقلاب را حضورمردم و رهبری انقلابی عنوان کرد.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: شاخصه انقلابی برای دانش آموزان یعنی آنها خوب درس بخوانند خوش اخلاق باشند ودختران حجاب و پسران غیرت داشته باشند بنابراین اینطور است که دانش آموزان می توانند با انقلابی گری می توانند خون شهید ناظری و دیگر شهدا را پاس بدارند.

خداخواه رئیس آموزش پرورش فردوس نیز در این یادواره گفت: یکی از راه های مبارزه با تفکر داعش وکل نظام هایی که ایران را تهدیدمی کند همین یادواره های شهداست.

وی در ادامه گفت: شهدا سرمایه های اجتماعی هستند و این سرمایه های اجتماعی بودند که موجب پیروزی نظام بعد از ۳۸ سال انقلاب شده اند وهمه این ها را مدیون حرکت و دلاوری ها شهدا هستیم.

وی خاطر نشان کرد : امروز با برگزاری یادواره های شهدا تلاش می کنیم تا یکی از ارزش های نظام را زنده نگه داریم و تلاش و ایثار را دوباره احیا کنیم.

مدیر آموزش پرورش فردوس گفت: حکومتی پایداراست که متکی به مردم باشد وهمین موجب شده تا بسیج راه اندازی شود.

خداخواه

یاوراه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها