کد مطلب: 13443
27 آبان 1396،‏ 14:31:47
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه فردوس

توزیع 300 سبد غذایی بین نیازمندان در هفته وقف در فردوس

همایش یاوران وقف و توزیع بیش از 300 سبد غذایی میان نیازمندان را از جمله برنامه های هفته وقف برشمرد.

به گزارش فردوس برین رئیس اداره اوقاف وامور خیریه فردوس به مناسبت هفته وقف در نشست خبری از واقفان و خیران خواست سمت وسوی موقوفات را به روزرسانی و با نیازمندی های جامعه منطبق کنند.

 حجت الاسلام الهی در ادامه گفت: برای هفته وقف در این شهرستان 28 برنامه تدارک دیده شده است که بیشتر این برنامه ها در راستای ترویج فرهنگ وقف اجرا می شود.

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه فردوس برگزاری نشست تخصصی با اعضای هیئت امنای هیئت های مذهبی، همایش یاوران وقف و توزیع بیش از 300 سبد غذایی میان نیازمندان را از جمله برنامه های هفته وقف برشمرد.

الهی اعتبارات دولتی امسال این اداره را 36 میلیون تومان اعلام کرد و این که از محل اعتبارات سازمان اوقاف و امور خیریه  119 میلیون تومان جذب شده است.

وی عواید موقوفات شهرستان را هم ازمحل 698 موقوفه 330 میلیون تومان اعلام و تاکید کرد: می طلبد واقفان در زمینه نیازمندی های روز جامعه از جمله در راستای درمان بیماران صعب العلاج، کتاب، تجهیزات بیمارستانی، فضای مجازی   موقوفاتی داشته باشند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها