کد مطلب: 13433
23 آبان 1396،‏ 11:21:07
رئیس جمعیت هلال احمر فردوس

زلزله غرب کشور یادآور روزهای سخت زلزله سال 47 برای مرم فردوس/استقرار 4پایگاه هلال احمر جهت جمع آوری کمک ها به زلزله زدگان کرمانشاه

یقینا زلزله غرب کشور یادآور روهای سخت زلزله سال 47 برای همشهریان فردوسی است لذا از مردم خوبمان درخواست می کنیم تا درحد امکان یاری رسان مردم زلزله غرب کشور باشند چرا که ممکن است روزی این اتفاق برای ما تکرار شود.

به گزارش فردوس برین سید حسین لاژوردی رئیس جمعیت هلال احمر فردوس در گفتگو با فردوس برین اظهار کرد: با توجه به زلزله زلزله اخیر درغرب کشورایران اسلامی جمعیت هلال احمر فردوس به نوبه خود در حال جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی  برای کمک به زلزدگان استان کرمانشاه است.

رئیس جمعیت هلال احمر فردوس در ادامه در خصوص اقلام موردنیاززلزله زدگان گفت: پول نقد, پتو نو, کنسروجات , آب معدنی از اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده است که در صورتی که جمع آوری این اقلام به حد نصا برسد ماشین ها بار گیری و سمت غرب کشور اعزام خواهد شد.

وی همچنین گفت: برای امداد رسانی به مردم زلزله زده از داوطلبین ثبت نام به عمل می آیدو تا به اکنون در شهرستان فردوس ازبیشتر پزشکان متخصص و پرستاران برای اعزام به غرب کشور ثبت نام به عمل آمده است.

لاژوردی در ادامه گفت: اززمان اعلام جمع آوری کمک به زلزله زدگان در فردوس مردم فهیم شهرستان تا به اکنون 5 تخته پتو, 2000 هزا شل آب معدنی, یک کیسه برنج , کارتن خرما, یک شل آبمیوه, روفرشی] 2 شل تن ماهی و 300 هزا تومان پول نقد جمع آوری شده است که یقینا این کمک ها بیشتر نیز خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به زلزله سال 47 گفت:  یقینا زلزله غرب کشور یادآور روهای سخت زلزله سال 47 برای همشهریان فردوسی است لذا از مردم خوبمان درخواست می کنیم تا درحد امکان یاری رسان مردم زلزله غرب کشور باشند چرا که ممکن است روزی این اتفاق برای ما تکرار شود.

رئیس جمعیت هلال احمر فردوس از مردم خواست تا کمک های خود را پایگاه های مستقردر روبروی بانک ملت, پایگاهی در مقابل هلال احمر, صندوق مستقر در میدان شهید صبوری,  صندوق مسقردر آبرگم معدنی تحویل دهند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها