کد مطلب: 13420
20 آبان 1396،‏ 10:53:56
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردوس خبرداد

برگزاری اختتامیه جام باشگاههای کتاب در فردوس


سی ام آبانماه اختتامیه جام باشگاههای کتاب کودک و نوجوان شهرستان فردوس برگزار می شود

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردوس در گفتگو با فردوس برین گفت: جام باشگاه های کتاب کودک و نوجوان شهرستان همزمان با هفته کتاب در فردوس برگزار می شود.

کاظم ایمان طلب ادامه داد: پس از ثبت نام باشگاه ها و مراحل انتخاب کتاب هر باشگاه اقدام به تهیه عکس ،گزارش و نامه ای به نویسنده کتاب و همچنین ساخت یک فیلم کوتاه از کتابی که انتخاب کرده بودند نمودند .

وی افزود : ستاد اجرایی هر شهر موظف است پس از بررسی فعالیت‌های باشگاه کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، بهترین باشگاه کتاب‌خوانی را انتخاب، از آن در مراسم نهایی شهرستان تقدیر و آن را برای شرکت در مرحله کشوری جام به دبیرخانه مرکزی معرفی کند.

ایمانطلب در ادامه ضمن بیان اینکه داوری انتخاب باشگاه برگزیده بر عهده ستاد اجرایی شهرستان می باشد گفت: انتخاب بهترین باشگاه بر اساس گزارش‌های ارائه‌شده توسط باشگاه‌ها صورت می‌گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در شهرستان فردوس تعداد ٧باشگاه ١٠ نفره به همراه ٧ مربی به صورت حرفه ای و رسمی فعالیت دارند همچنین تعداد ٥ گروه چندین نفره نیز به صورت خودجوش و غیررسمی  درقالب گروههای کتاب خوان فعالیت می کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها