کد مطلب: 13416
20 آبان 1396،‏ 10:31:50
رئیس بنیاد مستضعفان کشور خبر داد:

تصویب ۹۰۰ طرح برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی

رئیس بنیاد مستضعفان کشور از تصویب ۹۰۰ طرح برای دریافت تسهیلات توسعه و اشتغال روستایی خبر داد.

 به گزارش فردوس برین به نقل از خبرنگار مهر، محمد سعیدی کیا صبح چهارشنبه در آیین واگذاری اسناد اراضی موسوی به مردم بیرجند، اظهار داشت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری وظیفه ما این است که آنچه می توانیم به مردم و مستضعفان خدمت کنیم.

وی با اشاره به اختصاص تسهیلات توسعه و اشتغال روستایی، بیان کرد:  در این راستا به هر استان سالانه ۲۰ میلیارد تومان اختصاص خواهد یافت.

رئیس بنیاد مستضعفان از تصویب ۹۰۰ طرح برای دریافت این تسهیلات در سطح کشور خبر داد و گفت: خراسان جنوبی از جمله استان های پیش رو در کذب این تسهیلات بوده است.

سعیدی کیا با بیان اینکه تاکنون ۳۱ طرح اشتغال در خراسان جنوبی به تصویب رسیده است، بیان داشت: از این تعداد تاکنون ۲۱ مورد پرداخت شده است.

وی همجنین از بهره برداری ۱۶ طرح اشتغال در روستاهای استان خبر داد و گفت: در مجموع با اجرای این طرح ها برای ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور ادامه داد: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی در خراسان جنوبی جذب شده و امیدواریم این طرح ها ادامه یابد.

سعیدی کیا با تأکید بر اینکه کشور آباد نمی شود مگر با کار و تلاش خود مردم، بیان داشت: تلاش بنیاد مستضعفان نیز است که مردم روی پای خودشان باایستند و خودشان کافرمای خودشان باشند.

وی با اشاره به ساخت سالن ورزشی در شهر بیرجند، افزود: این پروژه در مرتحل انتهایی خود است و بازهم تلاش می شود در استان پروژه های دیگر اجرا شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها