کد مطلب: 13411
19 آبان 1396،‏ 16:17:25
امام جمعه فردوس

اتصال به راه آهن سراسری مطالبه مردم وحق مسلم فردوس است

امیدواریم اتصال فردوس به آنتن ریل راه آهن باتوجه به اخذ کمیسیون 215 برقرارشود و مردم فردوس مانندپروژه بیمارستان ۱۰ سال منتظر اتصال این شهرستان به راه آهن سراسری نباشند.

به گزارش فردوس برین, حجت اسلام والمسلمین بابایی در ادامه با دعوت به تقوای الهی عنوان کرد: خداوند با تقوایان را حفظ میکند وعاقبت خیربرای افرادی است که تقوا پیشه کنند وپیامبر را اولیا و اوصیا را از خود راضی میکنند.

 امام جمعه فردوس در ادامه گفت : اصلاح امت جهل, احیای امر به معروف و نهی از منکر, ستیز با ظلم  از جمله درخواست های امام حسین درجریان شهادت ایشان از مسلمانان است.

وی پیاده روی اربعین رابزرگترین کنگره جهانی دانست و گقت: پیاده روی اربعین چشم دشمن را کور کرده است اربعین پدیده ای است که در عالم بی نظیر است .

امام جمعه فردوس ضمن تقدیر وتشکر از حضور پرشور مردم در مراسم پیاده روی اربعین در فردوس گفت: پیاده روی اربعین در فردوس ویژگی های خاصی داشت و خلاف تصور ما جهت عدم حضور مردم به خاطر فصل برداشت گل زعفران اما مردم با تقوا فردوس حضور ۸۰۰۰ نفری در این مراسم داشتند.

وی با اشاره به روز جهانی علم در خدمت توسعه نیز گفت: متاسفانه علم در غرب نه تنها در مسیر صلح وتوسعه به کار گرفته نشده است بلکه آن ها با علم خود صلاح های کشتار جمعی را در اختیار مزدوران گذاشته تا مردم مظلوم را به کام مرگ بکشانند متاسفانه غرب علم را برای جنایت خونریزی و رسیدن به مطامع دنیا قرارداده است.

امام جمعه فردوس با اشاره هفته کتاب و کتابخوانی عنوان کرد: مقام معظم رهبری پرخسارت ترین تنبلی های دنیا را تنبلی در خواندن کتاب عنوان کرده اند واین نشان دهنده این است که کتاب باید در سبد خانواده باشد تا فرزندان در اوقات فراغت کتاب بخوانند.

بابایی به ایجاد سه بخش مرکزی اسلامیه و باغستان در فردوس اشاره کرد و گفت: این سه بخش باید برای مردم ایجاد شودچراکه این حق مردم فردوس است امیدواریم استانداری در این باره هرچه سریعتر اقدام کند.

وی اتصال فردوس به راه آهن سراسری  رامهم دانست و گفت: امیدواریم اتصال فردوس به آنتن ریل راه آهن باتوجه به اخذ کمیسیون 215 برقرارشود و مردم فردوس مانندپروژه بیمارستان ۱۰ سال منتظر اتصال این شهرستان به راه آهن سراسری نباشند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها