کد مطلب: 13410
16 آبان 1396،‏ 18:30:21
رئیس اداره فرهنگ وارشاد فردوس

حل آسیب های فرهنگی فردوس اولویت شورای فرهنگ عمومی است

رئیس اداره فرهنگ وارشاد فردوس گفت:حل آسیب های فرهنگی فردوس اولویت شورای فرهنگ عمومی شهرستان است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد فردوس در گفتگو باخبرنگار فردوس برین عنوان کرد: مسئله فرهنگ آنقدر برای دولتمردان ارشد کشور همانند اشخاص بزرگی چون امام راحل و... آنقدر اهمیت داشته است که مصوبه تشکیل شورای فرهنگ عمومی را ایجاد کرده اند.

کاظم ایمانطلب در ادامه گفت: نقش فرهنگ برای روح و روان انسان هماننداهمیت نقش اقتصاد در جامعه است و برای همین رهبری هرزمان که اسم از اقتصاد می آورند فرهنگ را در کنارش می آورند.

وی در ادامه گفت: شورای فرهنگ عمومی به منظور نظارت هدایت و حمایت و تلاش برای حذف سنت های غلط و تقویت ارزشهای  ملی و فرهنگی به وجود آمده است که ارائه برنامه مدون و همسو وهماهنگ کردن دستگاه ها ونهاد ها در خصوص مسائل فرهنگی از مهم ترین وظیفه شورای فرهنگ عمومی است و اهمیت برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی در ماهی دو بار برای مصوب کردن و عملیاتی کردن همین مصوبات است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردوس از برگزاری 3 جلسه شورای فرهنگ عمومی در فردوس خبرداد و گفت: تشکیل ستاد فضای مجازی, تشکیل ستاد عفاف وحجاب و برگزاری ستاد تحکیم خانواده و ریشه یابی طلاق ازمهم ترین مصوبات هستند.

ایمانطلب در ادامه شهرستان فردوس دارای آسیب های فرهنگی جدی دانست و گفت: مواد مخدر, مسئله زوجین و طلاق, فضای مجازی و کاربرد نادرست از آن و مسئله پایین بودن سطح مطالعه در فردوس از مهم ترین آسیب های فرهنگی است.

وی تاکید کرد: یقینا راه کارهایی زیادی برای حل این آسیب ها در جلسات شورای فرهنگ عمومی بررسی شده است که امیدواریم با برگزاری کمیته های آسیب شناسی و نخبگان راه حل هار ا بررسی و عملیاتی کنیم لذا حل مشکلات و آسیب های فرهنگی فردوس از مهم ترین دغدغه های شورای فرهنگ عمومی شهرستان است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها