کد مطلب: 13351
19 مهر 1396،‏ 9:47:26
رئیس پست فردوس

اداره پست یک بنگاه اقتصادی نیست بلکه خدمت رسان است/مردم گول تبلیغات اینترنتی را نخورند

بسیاری از مردم به اداره پست به صورت یک بنگاه اقتصادی نگاه می کنند در صورتی که پست تنها یک نهاد خدماتی است .

رئیس اداره پست شهرستان فردوس در گفتگو با فردوس برین عنوان کرد: شهرستان فردوس 170 نوع خدمات شامال خدمات متعارف پستی برون سفارشی تمامی سازمان هاذ و .. را برعهده دارد.

مهدی عاملی در ادامه خاطرنشان کرد: در یک ساله گذشته 266 هزار مرسوله از فردوس صادر شده است و این تعداد 20 درصد رشد داشته است .

وی در ادامه همچنین از وارد شدن 470 مرسوله به شهرستان فردوس که توسط دو نفر در شهرستان توزیع آن انجام شده است نیز خبرداد.

عاملی از راه اندازی خط جدید پستی خبر داد و گفت: اتفاق خوبی که در سال گذشته در فردوس افتاد ایجاد خط جدید پستی دولتی بین فردوس تهران بود و این اقدام موجب شده است تا ارسال مرسولات 48 ساعت کاهش پیدا کرده و به 3 روز برسد.

رئیس اداره پست شهرستان فردوس با اشاره به یکی دیگر از خدمات که سرویس پست ویژه می باشد نیز گفت: سرویس پست ویژه نیز زیر24 ساعت است که به 15 استان ارسال می شود.

وی از مردم خواست تا نسبت به تعویض کارت های ملی خود به هوشمند هرچه سریعتر اقدام کنند و گفت: بسیاری از شهرستان ها چند گام از فردوس جلوتر اما متاسفانه در فردوس تنها در صد کمی از مردم برای تعویض کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند و با توجه به این که مهلت تعویض تنها تا پایان سال است از همشهریان عزیز خواهشمندیم تا تعویض را به دقیقه 90 نیندازند.

رئیس اداره پست شهرستان فردوس با تاکید برآشنایی مردم با قوانین و مزایای پست گفت: بسیاری از مردم به اداره پست به صورت یک بنگاه اقتصادی نگاه می کنند در صورتی که پست تنها یک نهاد خدماتی است و هزینه ها را برای افراد بسیارکمتر می کند به عنوان مثال بسیاری از مردم در فردوس بارخود را به باربری تحویل داده و فکر می کنند که با هزینه کمتری به مقصد می رسد درحالی که این هزیه با وجود واسطه ها بیشتر نیز می شود و در همین راستا اداره پست فردوس آمادگی هرگونه آموزش را به اصناف و خانواده ها دارد.

 مهدی عاملی در خصوص خرید فروش های اینترنتی نیز گفت: خرید فروش های اینترنتی دارای رشد 10 درصد بوده است اما در کنارآن مرسولات برگشتی نیز زیاد داشته ایم و این برگشتی ها موجب می شود تا امتیاز کیفی شهرستان را پایین بیاورد و فروشگاه ها نیز متضرر شوند.

وی تاکید کرد: همشهریان عزیز گول تبلیغات اینترنتی را نخورند و توجه داشته باشند تا خرید از استان های دیگر موجبات نگرانی خود و زحمت کارکنان اداره پست را به همراه است.

رئیس اداره پست شهرستان فردوس از دفتر خدمات شهروندی خبرداد و گفت: دفتر خدمات شهروندی توسط بخش خصوصی اداره می شود و زیر نظر اداره پست فردوس است و افراد می توانند با شماره گیری 193 هرنوع خدمتی را که بخواهند در منزل و یا محل کار دریافت کنند.

وی از احداث سکوی بارگیری و تخلیه خبرداد و گفت: از هنگا راه اندازی خط جدید نیاز به این سکو بسیار ضروری است که تا انتهای سال جاری این سکو نیز احداث خواهد شد.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها