کد مطلب: 13344
16 مهر 1396،‏ 11:34:29
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان

باید هزینه دروغ‌پردازی را در جامعه بالا ببریم/ دشمنی رسانه‌های دروغ‌پرداز کاملا مشخص است


نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر این صحبت‌ها هزینه داشته باشد و دروغگو و شایعه پرداز هزینه کار خود را پرداخت کنند، این اقدامات کاهش پیدا خواهد کرد

به گزارش فردوس برین محمدرضا امیرحسنخانی صبح امروز در خصوص دروغ‌پردازی‌ها علیه ریاست قوه قضائیه اظهار کرد: این موضوع  تنها مربوط به شخص ریاست قوه قضائیه نیست و این دروغ پردازی‌ها از خیلی وقت پیش آغاز شده و خیلی‌ها شروع کردند و حرف‌های مختلفی زدند.

وی با بیان اینکه این حنای دشمن دیگر نزد مردم ایران رنگی ندارد، گفت: دشمنان با این اقدامات می‌خواهند تنش درست کنند، مردم را بی‌اعتماد کنند و مسؤولین را زیر سوال ببرند و اهداف این مسئله کاملا مشخص است.
نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم شناخت کافی از رسانه‌های بیگانه دارند، افزود: متاسفانه برخی رسانه‌های مجازی به این موضوع می‌پردازند که دشمنی‌ آن‌ها با جمهوری اسلامی ایران کاملا مشخص است و هیچ‌گاه حرف و مطلب درستی را بیان نکرده‌اند.
امیرحسنخانی تصریح کرد: رویکرد این رسانه‌ها مبارزه و تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران است و مردم نیز آشنا هستند و می‌دانند که این مطلب دروغ خیلی بزرگی است که حتی ارزش وقت‌گذاری ندارد.
وی بیان کرد: وقتی فرد دروغ‌پرداز و شایعه‌انداز هزینه‌ای برای کار خود پرداخت نمی‌کنند و کسی با آن‌ها کاری ندارد، بیان این مطالب افزایش می‌یابد اما اگر این صحبت‌ها هزینه داشته باشد و دروغگو و شایعه پرداز هزینه کار خود را پرداخت کنند، این اقدامات کاهش پیدا خواهد کرد.
نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قوه قضائیه باید این کار را انجام دهد و هزینه تهمت‌زنی و دروغ پردازی‌ها را بالا ببرد تا از این اقدامات پیشگیری شود و اگر این اتفاق صورت گیرد مطمئنا یک کار ارزشی خواهد بود.
 امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: برخی از این موارد حتی به شاکی خصوصی نیاز ندارد چرا که مسئله عمومی است و دادستان  از باب سلامت عمومی جامعه باید ورود پیدا کند چرا که مربوط به حقوق افراد جامعه است و موضوع رئیس قوه قضائیه مربوط به کشور و نظام جمهوری اسلامی است.
وی اذعان کرد: مردم به اندازه کافی نسبت به مسائل شناخت دارد و اخیرا تشییع جنازه شهید حججی نمونه بارز آگاهی و رویکرد مردم را نشان داد.
نماینده فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نهادهای امنیتی باید به کمک قوه قضائیه با این مسائل برخورد کنند و هماهنگی کامل بین نهادها برای مقابله با این مسائل صورت گیرد.
امیرحسنخانی ادامه داد: هیچ فردی از این اتهامات مصون نیست و این مسئله باید در مسائل اجتماعی تدبیر و اطلاع رسانی شود و با هماهنگی تصمیمات خوبی اتخاذ شود تا مردم دچار تشویش نشوند.
وی با بیان اینکه این مسائل توسط رسانه‌های خارجی تقویت می‌شود، گفت: در هیچ زمانی نباید در جامعه تهمت به افراد زده شود و در این خصوص نیاز جدی به بالابردن هزینه دروغ‌پردازی در جامعه داریم.فارس

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها