کد مطلب: 13327
13 مهر 1396،‏ 15:26:19
فرمانده سپاه انصار الرضای خراسان جنوبی

بسیج قدرت نرم کشوراست/ دولت به نظرات و مطالبات بسیجیان رسیدگی کند

فرمانده سپاه انصار الرضای خراسان جنوبی بسیج را قدرت نرم کشور عنوان کردوگفت:امروز اگراندیشه بسیج به قلب آمریکا آسیا و آفریقا نفوذ کرده است به خاطر اثر گذاری این اندیشه بسیجی در همه دنیاست وبدون حرکت های جهادی و بسیجی امکان دیده شدن قدرت ایران اسلامی در کشور های دشمن نبود.

به گزارش فردوس برین سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضای خراسان جنوبی در جلسه مجمع عالی بسیج در فردوس گفت: بسیج یک سرمایه عظیم اجتماعی است که در دستان رهبری است ودستورات آن به تایید رهبری می رسد.

سردارقاسمی در ادامه گفت: اداره بسبج در همه عرصه ها وسطوح به عهده مردم است و پاسداران تنها خادم مردم هستند.

وی اثر گذاری نظرات جمع بندی شده٬ موثر بودن نظرات در حوزه های مختلف در سازمان های اداری وغیر اداری شهرستان و پیگیری این نظرات در سازمان مرکزی بسیج و وزارت خانه ها سه خروجی جلسات مجمع عالی بسیج عنوان کردو از دولت خواست تابه نظرات و مطالبات بسیجیان رسیدگی کند.

وی تاکید کرد: در دولت قبل نظرات جامع و خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی داده شد و این که چقدر به آن توجه شد وعملی شد پای خود دولت است.

فرمانده سپاه انصار الرضای خراسان جنوبی بسیج را قدرت نرم کشوردانست گفت: امروز اگراندیشه بسیج به قلب آمریکا آسیا و آفریقا نفوذ کرده است به خاطر اثر گذاری این اندیشه بسیجی در همه دنیاست وبدون حرکت های جهادی و بسیجی امکان دیده شدن قدرت ایران اسلامی در کشور های دشمن نبود.

سردارقاسمی اقتضایی عمل کردن بسیج را در هر برحه زمانی مهم دانست وگفت: بسیج در عمل اقتضایی خود دردهه ۹۲ ورود  در مسائل فرهنگی و اقتصادمقاومتی قرارداده است وهمین موجب شده تا دشمن به فکر گرفتن دوبال عاشورایی و علوی از جوانان این مرز وبوم باشد.

وی در خصوص ماموریت های بسیج گفت: جهادفرهنگی اقتصادی وحمایت از دیگر ملل اسلامی وجهاد کبیراز مهم ترین ماموریت ها وجهاد هایی است که به عهده ما بسیجیان است.

وی خود کفایی را در کشور بسیارمهم دانست وگفت: در بحث فرهنگی سیل بند های عظیم مقابل دشمن درست کرده ایم در بحث اقتصادی نیز باید همین توان رابه کار گیریم.

قاسمی در پایان گفت: انقلاب اسلامی ۴۰سال با روحیه انقلابی گری به امروزرسیده است و اگر آن را از ما بگیرند تفاوتی با دیگر ملل های ترسو نخواهیم داشت و طبق فرموده رهبری سیلی محکمی از دشمن خواهیم خورد‌ بنابراین اجازه ندهیم تا روحیه رفاه طلبی ودنیا طلبی در ما به وجود آید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها