کد مطلب: 13231
20 مرداد 1396،‏ 16:38:10
امام جمعه فردوس

شعار مرگ برآمریکا را در مصلی های نماز جمعه زنده نگه خواهیم داشت/ حجاج از کشورهای سعودی خرید نکنند

ایران هیچگاه نمی تواند با آمریکا کنار بیاید و ما نیز شعار مرگ بر آمریکا را در مصلی های نماز جمعه زنده نگه خواهیم داشت.

 به گزارش فردوس برین امام جمعه شهرستان فردوس درخطبه های نماز جمعه ظهر امروزعنوان کرد: 25 مرداد روز فرارشاه خائن و برگشت او در 28 مرداد توسط آمریکاست که باعث شد بار دیگر ایران را دچار فساد شود.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه گفت: برگرداندن شاه شاه خائن توسط آمریکا بود و امروز نیز تحمیل تحریم های بزرگ خرج های میلیاردی برای از بین ایران اسلامی و پناهگاه منافقین علیه ایران توسط آمریکا صورت می گیرد چطور با این وجود عده ای فکر می کنند باید با آمریکا رابطه برقرارکردکشور ایران هیچگاه نمی تواند با آمریکا کنار بیاید و ما نیز شعار مرگ بر آمریکا را در مصلی های نماز جمعه زنده نگه خواهیم داشت.

وی در ادامه با اشاره به مراسم تحلیف رئیس جمهور گفت: معیشت مردم، رابطه عزت مندانه با دنیا،ایستادگی در برابرسلطه طلب هاریشه کن کردن فقر و فساد, جلوگیری از دو قطبی شدن جامعه و انجام کار جهادی درحوزه های اقتصادی و فرهنگی از جمله سفارشات رهبری به رئیس جمهوراست.

وی از حجاج که در آستانه تشرف به سرزمین وحی هستند خواست تا به هیچ وجه از کشور سعودی خرید نکنند و خریدهای خود را از ایران انجام دهند چرا که خرید وسایل خارجی در واقع ایجاد شغل برای خارجی ها ست و تولید ملی و اشتغال کشور خودمان را به خطر می اندازد.

بابایی همچنین از حجاج شهرستان فردوس که هرکدام قبل از عزیمت و بعد از این سفر معنوی تأمین بخشی از جهیزیه دختران محروم را تقبل کرده اند تقدیر کرد و گفت: چه خوب است که این سنت حسنه همواره در شهرستان فردوس استمرار داشته باشد.

وی گفت: یکی از این سنت های فراموش شده امربه معروف و نهی از منکر است و هرکس بی تفاوت از کنار گناه گناهکاران بگذرد در گناه آنها سهیم و شریک خواهد بود.

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها