کد مطلب: 13225
15 مرداد 1396،‏ 14:06:57
امام جمعه فردوس:

متاسفانه مسئولین استانی قدر نماینده ولی فقیه در استان را نمی دانند/ امیدواریم آیت الله عبادی مسئولیت امام جمعه ای بیرجند را بپذیرند

متاسفانه مسئولین استانی آن طور که شایسته است قدر آیت الله عبادی را ندانستند که این به دلیل تذکرات ایشان که به خاطر حفظ دین و حساسیت در مقابل احکام بوده است.

به گزارش فردوس برین حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا بابایی ماهانی، امام جمعه فردوس در خصوص 14 مردادماه، اولین سالگرد انتصاب آیت الله عبادی به عنوان نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ، اظهار کرد: خداوند متعال را سپاس گزاریم که پس از مدت ها برای اولین بارنمایندگی ولی فقیه در استان ما برقرار شد و از نعمت شخصیتی عارف، متعهد به اخلاق الله و عالمی ربانی و مؤثر در استان بهره مند شدیم.

وی ادامه داد: در هر استانی که این نعمت وجود داشته باشد همه ی مردم، روحانیت، شخصیت ها و مسئولین دولتی قدر دانی و حداکثر بهره برداری را از وجود چنین شخصی می کنند.

امام جمعه فردوس گفت: در طول یک سال گذشته هم شاهد جلسات زیادی توسط نماینده ولی فقیه در شهرستان ها و مرکز استان بودیم و از بیانات بسیار شیوا، موثر وکاربردی ایشان استفاده شده است.

حجت الاسلام بابایی بیان کرد: متاسفانه مسئولین استانی آن طور که شایسته است قدر آیت الله عبادی را ندانستند که این به دلیل تذکرات ایشان که به خاطر حفظ دین و حساسیت در مقابل احکام بوده است، آن طور که باید از وجود ایشان بهره برداری نشده است.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم که آیت الله عبادی مسئولیت امام جمعه ای مرکز استان را هم بپذیرند، چرا که درهر استانی که نماینده ولی فقیه و امام جمعه یک شخصیت است هبستگی و همدلی بیشتری وجود دارد.

امام جمعه فردوس اظهار کرد: قطعا در خراسان جنوبی هم اگر ایشان این مسئولیت را بپذیرند، تاثیرگذاری بیشتری در سطح استان خواهند داشت و طبعا مسئولین هم فرمانبرداری و توجه بیشتری خواهند کرد و از وجود ایشان بیشتر استفاده خواهند کرد.

حجت الاسلام بابایی با اشاره به این که حضرت آیت الله عبادی در تمام محافل و مجالس اعلام کردند که مهم ترین رکن انقلاب ما ولایت فقیه است افزود: ایشان همیشه فرمایشات مقام معظم رهبری را به عنوان گفتمان برتر مطرح می کنند و به ما امامان جمعه هم همیشه سفارش کردند که ضمن حفظ وحدت، مواضع مقام معظم رهبری فصل الخطاب و تبیین شود.

وی یادآورشد: در طول بیش از بیست سال بعد از رحلت امام خمینی(ره)، رهبرمعظم انقلاب به خوبی نشان دادند که خلف صالحی برای امام بودند ، راه ایشان را ادامه دادند و در استکبار ستیزی و مخالفت با دشمنان قسم خورده بخصوص آمریکا هیچ نرمشی نشان نداده اند و پیش بینی هایشان در مسائل مختلفی که پیش آمده نشان تدبیر و سیاست بوده است.خاورستان

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها