کد مطلب: 13224
15 مرداد 1396،‏ 12:07:08
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در سپاه فردوس

خبرنگاران مانند سلسله اعصاب بدن انتقال دهنده دردجامعه اند

خبرنگاران مانند سلسله اعصاب بدن انسان است که هرگاه در جامعه دردی دیده می شود این خبرنگاران هستند که انتقال دهنده آن درد هستند.

به گزارش فردوس برین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در سپاه فردوس  در دیداربا خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار عنوان کرد: خبرنگاران مانند سلسله اعصاب بدن انسان است که هرگاه در جامعه دردی دیده می شود این خبرنگاران هستند که انتقال دهنده آن درد هستند.

سرهنگ دوم ماشا الله محمودی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران گفت: خوشبختانه تیم قوی خبری شهرستان دردهای شهرستان را خوب مدیریت و به موقع با انعکاس جامع و کامل خبر آن را به مسئولین انعکاس و پیگیری می کنند.

سکندری مقدم عنوان کرد: خبرنگاران باید از سایرمدیران و مسئولان کلاس بالاتری داشته باشند تا بتوانند مطالبه گر خوبی باشند.

دیدار با خبرنگاران

 سکندری مقدم در ادامه خاطرنشان کرد: به واسطه خبر میتوانیم از بین برنده یک آسیب اجتماعی و اطلاع دهنده آن باشیم و اگر جوانان ویا مسئولین دارای آسیب باشند آن را انعکاس دهیم.

وی تصریح کرد: خبرنگاری تجسس نیست بلکه رفع مشکلات یک جامعه با زدن یک خبر دقیق و جامع است.

حجت الاسلام والمسلمین کامجو نیز در این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: اگر می خواهیم که خبرنگاری به نتیجه ای برسد باید رضای الهی در بین باشد تا خداوند بهترین مصلحت ها را برایش رقم بزند.

دیدار با خبرنگاران

دیدار با خبرنگاران

دیدار با خبرنگاران

 

دیدار با خبرنگاران

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها