کد مطلب: 13220
13 مرداد 1396،‏ 14:48:24
امام جمعه فردوس

بعد سیاسی سیره امام رضا(ع) برای مردم بازگو شود /مستعمره بودن نتیجه رابطه با آمریکاست

متاسفانه عده ی بسیاری امام را تنها به عنوان امام مهربانی، ضامن آهو و... میشناسند وهیچکس بعد دیگر شخصیتی امام را که همان بعد سیاسی زندگی ایشان است را بازگو نمیکند.

به گزارش فردوس برین امام جمعه شهرستان فردوس در خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک میلاد باسعادت امام رضا(ع)عنوان کرد: امام رضا دارای شخصیت بسیار والایی بود که متاسفانه عده ی بسیاری امام را تنها به عنوان امام مهربانی، ضامن آهو و... میشناسند وهیچکس بعد دیگر شخصیتی امام را که همان بعد سیاسی زندگی ایشان است را بازگو نمیکند.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه در خصوص روز حقوق بشرعنوان کرد: متاسفانه امروزه حقوق بشر تنها بازیچه دست آمریکاست و آمریکا با وجود جنایت های بسیار در حق زنان و کودکان معنای حقوق بشر را هم نمیداند و نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

وی ادامه داد: مردم نباید فریب بخورندوفکر کنند که اگر با آمریکا رابطه برقرار کنند آزادخواهند بود رابطه با آمریکا یعنی این که ایران چیزی جزمستعمره آنان نباشد.

بابایی در ادامه برجام را مایه ذلت کشوردانست و گفت: متاسفانه در مذاکرات هسته ای ایران به تعهدات خود عمل کرد از جمله این که قلب راکتورهای هسته ای را با سیمان پرکردند آب سنگین را به کشورهای اروپایی انتقال دادند و اکنون برای بدست آوردن کیک زرد باید التماس دیگر کشورها بکنیم.

امام جمعه فردوس در ادامه تصریح کرد:آمریکا در عوض دانشمندان هسته ای ما راترور کردو اخیرا هم مادر تحریم هایی علیه ایران صادر کرده است که گویای نقض آشکار برجام است و همه ای اینها نتیجه بدبینی رهبری به مذاکرات و برجام است که ابتدا تذکر دادند.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در خصوص انتقال سامانه 110 به مرکز استان نیز گفت: با انجام این کار افراد بسیاری در مراکز شهرستان ها ممکن است شغل خود را ازدست داده باشند و این کار اشتباهی است.

وی در خصوص تنفیذ حکم ریاست جمهوری نیز گفت: انتخابات ریاست جمهوری یک انتخابات کاملا مردمی است و تصدی این پست توسط ریاست جمهور نیز باید با اجاره رهبری و تنفیذ حکم به دست ایشان باشد وگرنه تصدی این پست حرام و غصبی است.

امام جمعه فردوس در خصوص نقش امام در جامعه نیز گفت: امام منشا برکات بسیاری است همچنین به برکت امام است که نماز و روزه پذیرفته می شود و زمین تنها به برکت امام است که آرامش دارد.

بابایی در خصوص برگزاری کنکورهنرستانی های شهرستان در مرکز استان نیز گفت: شهرستان فردوس خود یک شهر بزرگ و مستقل است و باید آزمون ها و کنکورها درخود فردوس برگزارشود تا دانش آموز مجبور به پرداخت هزینه های بیهوده نباشند.

وی از مرم خواست تا از نصب بنر های بیهوده و پخش تراکت ها در خصوص مجالس ترحیم و... خودداری کنند چرا که نوعی اسراف است.

نماز جمعه

نماز جمعه

نماز جمعه

نماز جمعه

نماز جمعه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها