کد مطلب: 13211
9 مرداد 1396،‏ 13:52:01
رئیس اداره میراث فرهنگی فردوس

ارائه خدمات مطلوب در گردشگری و صنایع دستی رازماندگاری مسافران در فردوس

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر تابستان 96 شهرستان فردوس با حضور مسئولان برگزارشد.

به گزارش فردوس برین, به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران تابستانی، جلسه خدمات سفر تابستان 96 در تاریخ 7 مرداد ماه با حضور اعضای کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان فردوس در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.   

 اقدس کرم پور سرپرست اداره میراث فرهنگی فردوس گفت: در این جلسه که با حضور فرماندار و اعضای کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار گردید، علاوه بر ارائه گزارش از سوی مسئولان کمیته های ده گانه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان، پیشنهاداتی به منظور ارتقاء سطح خدمات به مسافران و گردشگران و راهکارهای ماندگاری مسافر در محدوده شهرستان مطرح و در این خصوص بحث و تبادل نظر گردید.

کرم پور افزود: مهمترین مسائل مورد بررسی در این جلسه ساماندهی توقفگاههای مسافران، برنامه ریزی برای توسعه گردشگری روستایی، برپایی بازارچه های دائمی صنایع دستی و ورود سرمایه گذار بخش خصوصی به صنعت گردشگری شهرستان بوده که توجه به هر یک از این موضوعات علاوه بر ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران باعث توسعه رونق گردشگری و ماندگاری مسافران در شهرستان فردوس می گردد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار

پربازدیدها