کد مطلب: 13025
11 اردیبهشت 1396،‏ 17:21:15

استخدام 638 نفر در سال جاری/فردوس در سال 1400با مشکل کمبود نیرو انسانی جدی مواجه خواهد شد

تنها مشکل شهرستان فردوس بحث نیروی انسانی است و پیش بینی شده است در سال 1400 شهرستان فردوس با مشکل جدی کمبود نیرو مواجه خواهد به همین جهت 683 نفر سهمیه استخدام دراستان به اداره کل داده شده است که قرار است فردوس را به طور جدی ببینیم.

به گزارش فردوس برین صبح امروز عباس لامعی مدیرکل آموزش و پرورش درمراسم تکریم ومعارفه روسای آموزش و پرورش فردوس عنوان کرد: آموزش و پرورش دستگاه های عظیمی است که همه دستگاه ها به آن نیاز مندند.

وی در ادامه عنوان کرد:هنگام انتساب هر مدیرآموزش و پرورش به آنها گفته شده که گرایشات سیاسی و حزبی به جای خود ارزشمند و مهم است اما نباید این گرایش ها وسیاسی کاری ها را وارد حوزه آموزش و پرورش کرد.

لامعی تاکید کرد: همه در رکاب انقلابیم و زیبنده انقلاب اسلامی ایران نیست که شخصی را ضد انقلاب بخوانیم و ضد انقلاب معرفی کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش در خصوص عملکرد آموزش وپرورش فردوس گفت: خوشبختانه شهرستان فردوس در همه زمینه ها حرف برای گفتن دارد و خوب درخشیده است .

عباس لامعی به مشکلات این اداره در شهرستان فردوس اشاره کرد و گفت: تنها مشکل شهرستان فردوس بحث نیروی انسانی است و پیش بینی شده است در سال 1400 شهرستان فردوس با مشکل جدی کمبود نیرو مواجه خواهد به همین جهت 683 نفر سهمیه استخدام دراستان به اداره کل داده شده است که قرار است فردوس را به طور جدی ببینیم.

وی ادامه داد: استخدام نیروخای فردوسی در دیگر شهرستان های اطراف از دیگر مشکلات است و در صدد هستیم تا با جذب 100 نفرنیرو و به کار گیری آنها در مرزها این مشکل را برطرف کنیم.

امام جمعه شهرستان فردوس نیز فرهنگیان قشر مهمی دانست و گفت: تمام موالی کشور به دست فرهنگیان است و آموزش و پرورش نیروهای کیفی را تربیت کرده و در اختیار نظام قرار میدهد.

بابایی به انتخابات اشاره کرد وگفت: وظیفه همگانی ما خلق حماسه ای دیگر است در پ ای صندوق های رای و باید از بین 6 کاندیدا اصلح ترین آنها را انتخاب کنیم.

ابراهیمی همچنین شروع احداث آموزشگاه استثنایی، ساخت سالن چند منوظره، شروع نهضت آسفالت 10 هزارمتر مربع ، اجرای عملیات گرمایشی در 10 آموزشگاه ، برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز و چهره های ماندگار، ساماندهی املاک آموزش و پرورش کسب رتبه های برتردر هنرهای نمایشی و اوایی استانی را ازجمله فعالیت های خود درآموزش و پرورش عنوان کرد.

همچنین درادامه خداخواه در خصوص دیدگاه های خود و برنامه های خود درخصوص آموزش پرورش سخنانی ار ایرادکرد.

در این جلسه اززحمات مهدی ابراهیمی تقدیر و علیرضا خداخواه به عنوان مدیر آموزش و پرورش فردوس به مدت 4 سال منصوب گردید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار