کد مطلب: 13024
11 اردیبهشت 1396،‏ 17:06:14

تفکرات شهید مطهری مانع از هجمه فرهنگی دشمن علیه کشوراست+ شرح برنامه هفته عقیدتی سیاسی در سپاه فردوس

تفکر شهید مطهری مانع از هجمه فرهنگی دشمن به کشور بود و هدف بیشتر برنامه های هفته عقیدتی سیاسی در شهرستان احیا کردن تفکر و آثار شهید مطهری است چرا که از آن در شهرستان فردوس بسیارغفلت شده است.

نماینده ولی فقیه ر سپاه شهرستان فردوس درنشست خبری هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج فردوس عنوان کرد: برای اسوه بودن باید سه اتفاق مهم در حوزه فکری و اعتقادی در سه مورد خداباوری و توحید،آخرت گرایی و نگاه اخروی و ذکرگویی که موجب مانع از گناه بودن است رخ بدهد برای همین است که پیامبرو حضرت ابراهیم را به عنوان اسوه الگو معرفی کرده اند.
حجت الاسلام غلامی در تعریف مجمومعه سپاه با اشاره به تبریک روزپاسدارعنوان کرد: سپاه مجموعه انبوهی است که مرزخاصی ندارد و همه ی انقلابیون رو درخود جای داده است و وظیفه اصلی آن حفاظت و پاسداری از انقلاب اسلامی ایران است.

وی در ادامه گفت: همچنین کادر سازی و تربیت نیرو نیز به دوش حوزه نمایندگی ولی فقیه است که وظیفه حفظ و تقویت ایمان نیروهای خود را برعهده دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان فردوس انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی و مظهر قدرت سیاسی و فکری دانست گفت: مردم باید با بصیرت تشخیص درست و اصلح را بدهند و حضور حداکثری در انتخابات امسال باید مورد توجه قراربگیرد.

غلامی محور برنامه های هفته عقیدتی سیاسی امسال را احیا فکرآثار شهید مطهری عنوان کرد و گفت: تفکر شهید مطهری مانع از هجمه فرهنگی دشمن به کشور است و هدف بیشتر برنامه های هفته عقیدتی سیاسی در شهرستان احیا کردن تفکر و آثار شهید مطهری است چرا که از آن در شهرستان فردوس بسیارغفلت شده است.

وی گرامیداشت مربیان عقیدتی سیاسیو هادیان سیاسی، دیدار با ائمه جمعه فردوس واسلامیه ، حضور منسجم در نماز جمعه، برگزاری محافل روشنگری در پایگاه های مقاومت، برگزاری نشست جهت سیره شهید مطهری در حوزه علمیه و دانشگاه ها، برگزاری هیئت منتظران موعود، برگزاری نمایشگاه کتاب و دیدار با جانبازان و پیشکسوتان، برگزاری محافل انس با قرآن، برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی و ورزشی، دیدار با خانواده های شهداو جانبازان را از جمله برنامه های هفته عقیدتی سیاسی درشهرستان عنوان کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار