کد مطلب: 13021
10 اردیبهشت 1396،‏ 18:11:39

شب شعر رضوی جوانه ها با حضور 150 شاعر در فردوس

شب گذشته به همت انجمن شعر وادب فردوس شب شعر رضوی جوانه ها در محل مجتمع فرهنگی هنری فردوس برگزار شد

به گزارش فردوس برین این مراسم  با حضور معاونت هنری  اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی و مدیر اجرایی جشنواره ملی شعر رضوی جوانه ها و همچنین مصطفی شفایی رییس اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی ، امام جمعه موقت فردوس و روسای ادارات شهرستانهای طبس و سرایان و تعدادی از مسئولین ادارات و نهادهای  شهرستان فردوس  برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی فردوس در این خصوص گفت : شب شعر رضوی جوانه ها  به میزبانی شهرستان فردوس و با حضور شعرای شهرستانهای طبس ، بشرویه و سرایان  و جمعا ١٥٠ شاعر در محل مجتمع فرهنگی هنری فردوس برگزار شد.

کاظم ایمانطلب افزود : ازمیان ٧٤ اثر ارسالی به دبیرخانه شب شعر رضوی توسط اعضای هیئت علمی انجمن شعر وادب فردوس تعداد ١٤ اثربرای خوانش درشب شعرانتخاب  شد که تعداد یک اثر از طبس ، دو اثر از بشرویه  ٤ اثر از سرایان  و ٧ اثر از فردوس  در مراسم قرائت شد.

وی در پایان  از حضور مسئولین استانی و روسای شهرستانهای طبس ، سرایان و بشرویه و همچنین شعرای شهرستان فردوس و انجمن شعر وادب و هیئت علمی انتخاب آثار قدردانی کرد و افزود :کل آثار به جشنواره ملی رضوی جوانه ها که مردادماه جاری در مرکز استان برگزار خواهد شد ارسال می شود.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر سخنرانی  حجه الاسلام شهریاری امام جمعه موقت فردوس و ارائه گزارش توسط رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  ، هنرمندان  انجمن موسیقی شهرستان نیز به اجرای سه قطعه به هنرنمایی پرداختند و در پایان از آثار انتخابی با لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار