کد مطلب: 12566
23 دی 1395،‏ 0:23:35

وسوسه خناسان هیچ خللی به محبت و علاقه حجت الاسلام رفسنجانی به رهبری وارد نکرد/رفسنجانی مبارزی انقلابی و شجاع بود

امام جمعه فردوس گفت:وسوسه خناسان هیچ خللی به محبت و علاقه حجت الاسلام رفسنجانی به رهبری وارد نکرد.

 به گزارش فردوس برین ، امام جمعه شهرستان فردوس در ویژه برنامه بزرگداشت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درجمع مردم شهرستان فردوس با اشاره به مقام علما در آخرت گفت: در روز قیامت هنگام حسابرسی به اعمال علما و شهدا مرکب قلم علما از خون شهدا سنگین تر است چرا که عالم شهید پروراست.

حجت الاسلام والمسلمین بابایی در ادامه گفت: عالم ها نور افکن های روی زمین هستند واین عالمان هستند که موجب نجات انسان ها از دام های شیطان می شوند.

وی با اشاره به این که مردم نباید مراجع و علما را تضعیف کنند و فتنه گری کنند گفت: پس از رحلت امام خمینی (ره) بسیاری در صدد بودند تا شخصیت امام را ترور و راه ایشان منحرف نشان دهند اما این فتنه ها با هوشیاری رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) برطرف شدو انقلاب مصون ماند.

امام جمعه شهرستان فردوس در خصوص شخصیت انقلابی و مبارز و ارادت حجت الاسلام والمسلمین رفسنجانی گفت: حجت الاسلام والمسلمین رفسنجانی مبارزه خود را از زیر30 سال شروع کرد ایشان طبق گفته خود هیچ گاه حاضر نبودند که انقلاب و رهبری آیت الله خامنه ای را با چیزی عوض کنند.

بابایی با اشاره به فرموده های رهبری عنوان کرد: بین حجت الاسلام والمسلمین رفسنجانی و رهبری اختلاف سلیقه هایی وجود داشت اما هیچ گاه وسوسه خناسان نتوانست حجت الاسلام والمسلمین رفسنجانی در این اواخر از رهبری دور کند و در محبت او نسبت به رهبری خللی ایجاد کند.

وی تصریح کرد: نباید شخصیت حجت الاسلام رفسنجانی با یک شخصیت معصوم اشتباه گرفت هر کس در زندگی ممکن است اشتباهاتی بکند حتی امام نیز گاهی اشتباه می کرد و اشتباه خود را اعلام می نمود.

امام جمعه شهرستان فردوس مبارزه با جریان انحرافی منافقین در زندان، دفاع از امام در مقابل ترور شدن ، تحمل شکنجه های ساواک، مبارزه با انحرافات بنی صدر را تنها بخشی از خدمات و جانفشانی های حجت الاسلام رفسنجانی در مقابل ترورعنوان کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار