کد مطلب: 12546
19 دی 1395،‏ 17:28:10

ویزیت ماهیانه 15 هزار نفر در کلینیک بیمارستان فردوس/اختصاص 200 میلیون تومان اعتبار جدید به کلینیک در حال ساخت بیمارستان

ساخت این کلینیک تخصصی از ابتدای امسال شروع شده است که تا به حال 65درصد پیشرفت داشته و در صورت تأمین اعتبار و عمل پیمانکار به تعهدات تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

رئیس بیمارستان شهید چمران فردوس در گفت گو با فردوس برین عنوان کرد: معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 200 میلیون تومان از محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت برای ساخت کلینیک تخصصی بیمارستان شهید چمران فردوس اختصاص داد.

رئیس بیمارستان شهید چمران فردوس گفت : ساخت این کلینیک یک میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار ملی داشته است که تا کنون 800 میلیون تومان آن  تخصیص و به پیمانکار پرداخت شده است.

مهدی آریانفرافزود: ساخت این کلینیک تخصصی از ابتدای امسال شروع شده است که تا به حال  65درصد پیشرفت داشته و در صورت تأمین اعتبار و عمل پیمانکار به تعهدات تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

وی تاکید کرد: با توجه به مراجعات زیاد مردم به کلینیک بیمارستان ، ساخت کلینیک جدید از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا به جهت رفاه حال مردم هرچه سریعتر این کلینیک به بهره برداری رسد.

رئیس بیمارستان شهید چمران فردوس تصریح کرد: کلینیک جدید یقینا با فضای بیشتر در آرامش و افراد ومحیط نقش بسزایی خواهد داشت ودیگر از فضای  شلوغ کلینیک خبری نخواهد بود.

آریانفر با اشاره به مراجعات زیاد مردم عنوان کرد: در حال حاضرماهیانه 15 هزار نفر به صورت مستقیم در کلینیک بیمارستان ویزیت  میشوند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار